Купити газ
онлайн

Новини компанії

В курсі подій

Увага! Розповсюдження недостовірної інформації.

Новини компанії

21.08.2017

Увага! Розповсюдження недостовірної інформації.

ТОВ “ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП” отримало інформацію, що від імені нашої компанії розсилаються комерційні пропозиції, які жодного відношення не мають ні до нашої компанії, ні до тих умов, які нами пропонуються для споживачів природного газу.
Повне звернення

Звертаємо Вашу увагу, що комерційна пропозиція, що розсилалась ніби то від імені ТОВ “ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП”, з недійсними умовами постачання, викладені на недійсному бланку — з невірною адресою, з вказівкою на недійсний рахунок в банку, що ліквідовано. В комерційній пропозиції вказано ліцензію, що втратила чинність 31.05.2017. На сьогодні (21.08.2017) нумерація вихідної кореспонденції не перевищила 100 (у недійсній комерційній пропозиції — 240). При цьому розсилаються такі листи з адреси електронної пошти, які не належать представникам ТОВ “ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП” (звертаємо увагу, що доменне ім'я компанії — etg.com.ua, в зв'язку з цим адреси електронних пошт працівників компанії можуть містити виключно таке доменне ім'я — etg.com.ua).

Звертаємо увагу, що такі листи не мають жодного відношення до нашої компанії, в зв'язку з цим просимо Вас відразу після отримання таких листів інформувати нас для вжиття негайних та адекватних заходів впливу.