Купити газ
онлайн

Новини компанії

В курсі подій

Цікаво про природний газ

Цікаві факти

23.03.2017

Цікаво про природний газ

У природного газу дуже багато використань, і найпопулярніше -це в газових плитах, так само з його допомогою ми нагріваємо воду в газових колонках і так само вода, яка тече у нас по батареях опалювання і дає нам тепло, також нагрівається за допомогою газу.

Також природний газ дуже активно використовується в промисловості, де служить паливом, а на газових електростанціях його застосовують для отримання електроенергії. Також зараз дуже популярно використати газ як паливо для автомобіля.
А найцікавіше використання -це коли газ використовують як сировину для виробництва пластмас, добрив, ліків і навіть деяких тканин! З газу також отримують багато корисних з'єднань, наприклад аміак. Це через те, що газ з'єднуючись з іншими хімічними речовинами може перетворюватися на різні корисні з'єднання.
В газа цікава історія розвитку : ще в давнину природний газ почали використати для домашніх потреб. Наприклад, в I столітті н.е. персидський цар наказав побудувати палацову кухню на місці, де газ виходив на поверхню. Вогонь там горів день і ніч, і не треба було витрачати ні дрова, ні вугілля на те, щоб його підтримувати .
В XIX столітті в Європі для освітлення вулиць використали штучний світильний газ, який робили з кам'яного вугілля. Цей газ виділявся при нагріванні вугілля в спеціальних закритих посудинах - ретортах. Його накопичували в сховищах і за системою трубопроводів доставляли до вуличних газових ліхтарів.