Купити газ
онлайн

Новини компанії

В курсі подій

Яка глибина у газових родовищ?

Цікаві факти

09.03.2017

Яка глибина у газових родовищ?

Людям дуже пощастило, так як природа щедро обдарувала нас своїми цінними ресурсами. Але мало знати, що вони є, важливо ще й вміти їх добути. Всі ці скарби у нас під ногами, в прямому сенсі цього слова, так як на який же глибині знаходиться природний газ?

Світ людей влаштований так, що ми усьому придумуємо класифікацію, ось і в покладів природного газу она теж є. Ця класифікація грунтована на виявленні періоду, коли ці поклади утворилися. Є також декілька теорій виникнення корисних копалин, і в залежності вiд теорії її прибічники звертаються до різних історичних періодів виникнення. Наприклад, прибічники біогенної теорії виникнення нафти і газу вважають, що переважна кількість існуючих корисних копалин, в тому числі і вуглеводневої природи, були утворенi в крейдяному періоді (завершальний етап Мезозойської ери), і зв'язують це з тим фактом, що саме тоді сталося таємниче масове вимирання динозаврів, видатних тварин в історії Землі. Отже - саме їх останки стали той осадовою породою, до якої приурочений природний синтез вуглеводнів.
Крейдяний період також ділиться на відрізки часів, названі на честь пам'яток або населених пунктів, де і були виявлені газові відкладення. Якщо робити висновки, то глибина у родовищ різна, але це не змінює того факту, що природний газ -це корисна знахідка для людства.