Купити газ
онлайн

95% клієнтів залишаються з нами

Клієнти і Партнери

Термолайф
Термолайф

Для нашої компанії продуктивна співпраця-стратегічно важлива складова. Професіоналізм, високий рівень відповідальності та орієнтованість на клієнта Energy Trade Group доводить правильність нашого вибору. (Генеральний директор- Гужва Андрій Олександрович)

Харківський плиточний завод
Харківський плиточний завод

«Харківський плитковий завод» - одне з найбільших підприємств України з виробництва керамічної плитки. На сьогоднішній день «Харківський плитковий завод» завдяки комбінації п'яти переваг - власної сировинної бази, сучасного енергозберігаючого обладнання, найбільшої в Україні власної дистриб'юторської мережі, власної дизайн студії і високим стандартам якості - мінімізує витрати на виготовлення і реалізацію продукції.

Рокитнівський скляний завод
Рокитнівський скляний завод

Підприємство «Рокитнівський скляний завод», яке було засноване в 1898 році має багатий досвід у виробництві скла. Протягом всього періоду своєї діяльності воно було і залишається одним з провідних виробників склотари. Компанія спеціалізується на виробництві ексклюзивної скляної продукції, що здатна задовільнити найвибагливіші смаки сучасного споживача.

UMCC
UMCC

«Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат спеціалізується на видобутку і збагаченні ільменітових руд(титанова руда). Технологія передбачає розкриття, видобуток і збагачення руди. Традиційними споживачами продукції «Об’єднана Гірничо-Хімічна Компанія» є підприємства вогнетривкої, ливарної, керамічної, пігментної, металургійної, скляної промисловості в усьому світі.»

Запоріжабразив
Запоріжабразив

"Запорізький абразивний комбінат» є єдиним виробником шліфувальних матеріалів в Україні та одним з найбільших виробників абразивів в Східній Європі. ПАТ «Запоріжабразив» володіє потужним виробничим потенціалом і виробляє продукцію на основі сучасних технологій

Клуб Сиру
Клуб Сиру

Компанія «Клуб Сиру» входить до п’ятірки лідерів серед основних гравців на ринку сичужних сирів в Україні.


Smart Energy
Smart Energy

Група компаній Smart Energy (входить до складу Смарт-Холдингу) здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів, альтернативної енергетики,а також видобувають та реалізують природний газ, газовий конденсат та скраплений пропан-бутан.

Burisma Group
Burisma Group

Вurisma Group - міжнародна енергетична група, що працює з 2002 року. Компанія займається пошуком, розвідкою, видобутком та реалізацією природного газу, має багаторічний досвід роботи в нафтовій галузі. В Україні Burisma Group являється одним із лідерів приватного газовидобутку.

CE "Ukrainian Energy Exchange"
CE "Ukrainian Energy Exchange"

Українська енергетична біржа є відкритим торговим майданчиком, на якому зустрічаються виробники і постачальники товарів та формуються ринкові справедливі ціни для кожного з учасників ринку.

Асоціація газовидобувних компаній України
Асоціація газовидобувних компаній України

Асоціація газовидобувних компаній України - найбільше об’єднання вітчизняних газовидобувних компаній, метою якого є зміцнення енергетичної та економічної безпеки України.

Полтавська газонафтова компанія
Полтавська газонафтова компанія

СП Полтавська газонафтова компанія є успішним україно-британським інвестиційним проектом у нафтовій галузі України. СП ПГНК є лідером серед недержавних нафтогазовидобувних компаній, дотримуючись у своїй діяльності міжнародних етичних стандартів.

КЛІЄНТИ ПРО ENERGY TRADE GROUP

Важлива думка кожного